HESAPLARIMIZI KAPATTIRSANIZ BİLE ASLA YILMAYACAĞIZ 
Bu yazı, Kurucu Başkanımız Sayın Tolgahan Gülyiyen sosyal medya hesabından alınmıştır.

HESAPLARIMIZI KAPATTIRSANIZ BİLE ASLA YILMAYACAĞIZ 

tolgahangulyiyen1453-1923.png

Rafet İnce Zübükzade!


Beni, arkadaşlarımı veya TMDH’yi sosyal medyada engellemen ya da hesaplarımızı şikayet ettirip askıya aldırman seninle ilgili yazı yazmayı bırakacağımız anlamına asla gelmez.

Instagramdaki son paylaşımlarımız binlerce kişi tarafından etkileşime girmiş. Gerekli yerlere o paylaşımın ulaşması için de gereken hashtagları ve etiketleri kullanmaya çalışmıştık. O hashtagların ve etiketlerin baya işe yaramış olduğunu da arkadaşlar şimdi söyledi. Sosyal medyada hesabımızı askıya aldırtabilirsiniz. Bizim hesaplarımızı engelleyebilirsiniz. Hatta geri dönüşsüz bile sosyal medya hesaplarımız kapanabilir. Bunlar bizi asla yıldırmayacaktır… Ama anlamadınız konu çok başka... Asıl konuyu anlasanız pisliklerinizi örtbas etmek için böyle engelleme yapmanıza hiç gerek kalmayacaktı.


2001’den beri üyesi olduğun o çetenin yardımıyla yaklaşık 21 yıldır yapmış olduğun emek hırsızlığının, dolandırıcılığının ve haksızlığın ciddiyetinin farkına varana kadar biz yazmaya devam edeceğiz. Senin arkanda yanında kim varsa umrumda bile değil. Bunları onlarda söylersin. Seni kim televizyona çıkartırsa çıkartsın oralara da yazacağız. Onlara da kınama yazısı yollayacağız. Protesto yazılarımızı yine kamuoyu ile paylaşacağız. Senin yanında duranlara da utanmıyor musunuz!? diye soracağız.


Bizi ve yazdıklarımızı engellemek yerine adam gibi ortaya çıkıp yapmış olduğun o diploma dolandırıcılığınla-emek hırsızlığınınla ilgili kendi ağzından kamuoyunu bilgilendirici bir açıklama yapıp, hak ederek alın teri ile diploma almış insanlarımızla birlikte Türk gençlerimizden yani bizlerden ne zaman özür dilersin; işte bizler de o zaman susarız. O zaman bu konuyla ilgili ben dahil kimsenin yazacak hiçbir nedeni kalmaz.

Haklarına girmiş olduğun insanlardan özür dileyerek onlardan bu dünyada da helallik istemediğin sürece ve anlatılması gerekenleri topluma anlatmadığı sürece; dünya üzerinde hangi televizyona palavra anlatmak için çıkarsan çık, kimlerle yan yana gelirsen gel…Hepsine yazı yazacağız, haklı tepkimizi vermeye hep devam edeceğiz. Seni ve emek hırsızlığını bilmelerine rağmen yanında duracakları da protesto edeceğiz. Yazacaklarımızı yazmaya hep devam edeceğiz. Emin olun bu konuda da hiçbir engel tanımayacağım.


Bu kişiyi televizyonlara çıkartanlara da, üniversitelerimize, okullarımıza sokanlara da sesleniyorum.


Rafet İnce denen dolandırıcı yapmış olduğu diploma sahtekarlığı konusunda toplumumuzla birlikte yargı makamlarını gerektiği şekilde aydınlatmadığı sürece, ulusal haber sitelerinde özgeçmişi hakkında yer alan yalan ve asılsız ifadeler de kaldırılmadığı sürece ben onunla ilgili yazmaya ara verecek bile olsam süreklilik arz edecek şekilde yazmaya yine devam edeceğim. Beni uzaya gönderseniz bile yazmayı bırakmayacağım.


21 yıldır yazılmamış ve yazılması bir şekilde engellenmiş bu konunun en az 21 yıl sürecek şekilde yazılıp konuşulması çok da uzun bir süre sayılmaz. 21 yıl boyunca dolandırıcılık yaparak şahsi reklamını da sahte diplomalarla yapmış olduğunu düşünürsek; daha şurada ne kadar oldu bu konuyu konuşalı…


Yarın bayram… Rafet gibiler hariç, alın terleriyle ekmek kazanan herkese iyi bayramlar diliyorum.

Tolgahan Gülyiyen
logo-tolgahan.jpg
logologo3wtca1logo tolgahanzg logo