< < HİÇ UTANMIYOR MUSUNUZ - Türk Mutfağı Hareketi
HİÇ UTANMIYOR MUSUNUZ
Bu yazı, Kurucu Başkanımız Sayın Tolgahan Gülyiyen sosyal medya hesabından alınmıştır. Kendisi bu yazısına ilgili isimleri sosyal medyada etiketlemiştir.
HİÇ UTANMIYOR MUSUNUZ
tolgahangulyiyen1453-1923.png

Dolandırıcı ve Emek Hırsızı Rafet İnce !

Birisi bu dolandırıcı diploma kalpazanı Rafet İnce’ye lütfen söylesin. Vedat’ın ya da Nusret’in çakmalarından değil kendi çakma okul diplomalarını ve çakma başarı hikayesini bize anlatsın. Bize palavra anlatmasın. Başkasının çakmalarını ya da başarı hikayelerini değil kendi gerçek dolandırıcılık hikayesini bize anlatsın!

Nasıl sahte diploma ile hiç okula gitmeden mezun oldu? 20 yaşından beri nasıl sahte bir kariyer inşa etti…Kimler ona yardım etti? Kimler dolandırıcılığı ortaya çıkmasın diye gerçeklerin yazılmasını engelledi?

Vedat Milor, sizin için de kötü bir durum. Bu sahtekar dolandırıcı sizi gerçek yazar ve gerçek araştırmacı diye onaylıyor. Üzgünüm ancak bunun ağzından bunları duymanıza hiç ihtiyacınız yoktu. Bunun sözleri size iltifat bile değil. Aksine trajikomik bir durum olmuş. Bu dolandırıcı ve emek hırsızı nereden biliyor gerçek yazarları? Bunlar sektörümüzde yıllarca gerçek yazarları engelleyen çeteler gibi çalıştılar. İnsanları kendi deyimleri ile piyasadan sildiler. Gerçekleri yazanları piyasadan silmekle tehdit ettiler! Kaç insanın hakkını gasp ettiler fikriniz var mı?

Bu dolandırıcıları bir de televizyonlara çıkartıp palavra anlattırıyorsunuz. Bunlara bir de üniversitelerde kişisel gelişim seminerleri verdirtiyorsunuz. Ne öğretecekler o öğrencilere? Nasıl sahtekarlık yapılır? Nasıl hiç okula gitmeden mezun olunur? Nasıl 20 yaşından beri sahte diploma, eğitimlerle kariyer inşa edilir konusunu mu öğretecekler? Biz aydın Türk gençleri bu dolandırıcıların palavralarını dinlemek istemiyoruz. Bunları niye üniversitelerimize sokuyorsunuz? Niye oralara çıkartıyorsunuz ? Hiç utanmıyor musunuz?!

Tolgahan Gülyiyen
logo-tolgahan.jpg
logologo3wtca1logo tolgahanzg logo