Kurucu Başkanımız Sayın Tolgahan Gülyiyen, nadiren girmekte olduğu sosyal medyadan malum zata seslenmiş ve malum zatın sosyal medya hesabını etiketleyerek 29 Haziran 2022 tarihinde bir yazı paylaşmıştır. Kendisinin bu yazısı Sayın Tolgahan Gülyiyen'in sosyal medya hesabından alınmıştır.

 

TERÖRİST TARİKATLARIN ETEKLERİ ALTINA SAKLANACAK KADAR ACİZ MİSİN

tolgahangulyiyen1453-1923.png

( Zeki Açıköz ) TAFED’in başındaki zat! 

TMDH ve benim hakkımda taşeron piyonlarına perde arkasında ve sosyal medyada imalarda bulundurup algı operasyonu yaptırtmaya çalışıyormuşsun.

Sende zerrece önce kendine saygı sonrada Aziz Türk milletine saygı var ise; algı operasyonu yaptırtmaya çalışıp teröristlerin etekleri altına sığınacağına çıkıp oluşturduğumuz suç duyurusuyla ilgili kamuoyuna bir açıklama yaparsın.

Hiç olmadı bu Tolgahan Gülyiyen hakkımızda asılsız iddialarda bulunuyor diye tüm sorumluluğunu üzerime aldığım davamla ilgili beni mahkemeye verirsin. Bak ben Ankara’dayım diyorum.

Kurmuş olduğun o suç örgütünün üyelerine “Pensilvanya-okyanus ötesi” imalarıyla hakkımda algı oluşturmaya çalışacağına çık karşıma… Niye kaçıyorsun da taşeron piyonlarına algı yaptırtıyorsun! …

Senin ve suç örgütün hakkında yazıp çizdiklerimizi görmezden gelipte o terörist tarikatların etekleri altına saklanacak kadar aciz misin!

Madem ki sen er meydanından kaçıyorsun, bari toplum önünde çizdiğin o sözde güvenilir çizginin hakkını ver de haksız şekilde tekeline aldıklarınla ilgili ve yıllar önce kurduğun suç örgütünle ilgili konuş!

Bize ve kamuoyuna kuklalarından değil, kuklacılardan bahset!

Yine söylüyorum bak! Ben Ankara’dayım.

İşte sen, işte ben…

Ben senin bu konularda yazacağın tüm yazılarını sansürlemeden resmî internet sitemizde de yayınlatacağım. Çünkü sizlerle benim aramda kocaman bir fark var!

Bırak teröristlerin eteğinin altına saklanarak kaçmayı… Çık karşıma!

Hodri Meydan!

Tolgahan Gülyiyen

logo-tolgahan.jpg

EK BAĞLANTILAR

KAMUOYU NEZDİNDE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUZ

SUÇ DUYURUSU (PDF DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN UZANTIDAKİ SAYFANIN EN ALT BÖLÜMÜNE GİDİNİZ)

logologo3wtca1logo tolgahanzg logo