BÜTÜN SORUMLULUK BANA AİTTİR, KİMSE KORKMASIN

Sayın Tolgahan Gülyiyen'in sosyal medya hesabından alınmıştır.

BÜTÜN SORUMLULUK BANA AİTTİR, KİMSE KORKMASIN

tolgahangulyiyen1453-1923.png

Bugünlerde ve çok uzun yıllardan beri yazıp ifade etmekte olduklarımızla ilgili hiç kimse korkmasın. 

Türk mutfağının istikbalini ilgilendiren konularda ifade etmekte olduğumuz konular ile ilgili olarak Türkiye’nin başkentinden de şunu belirtmek isterim. Güçlü ve kararlı şekilde ifade etmekte olduklarımızla ilgili kalplerinde en ufak bir korku bulunanlarınız var ise; iyi bilmenizi isterim ki tarihe ve milletimize karşı tüm sorumluluk bana aittir. 

Korkanlar veya sinenler olursa onlarda kararlarında özgürdür. Ben uzun yıllardan beri savunmakta olduğumuz bu davaya inanmış bir nefer olarak haklı olduğumuz konularda asla korkmayacağıma ve hiç kimseden çekinip sinmeyeceğime dair yemin ettim ve ant içtim. İsteyen yeminlerinden dönmekte özgürdür. Ben yeminime ölene dek sadık kalacağım.

Daha önceden de ifade ettiğim gibi ben Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Türk milletinin karargâhını kurmuş olduğu Ankara’dayım. İstediğim kadar da burada kalacağım. Eğer Türk Mutfağı diyenler sözlerinde samimi iseler eminim ki onlar da korkularını bulundukları yere gömeceklerdir.

Söz konusu Türk Mutfağının istikbali ve saygınlığı ise bizim gibiler için gerisi teferruattır. Ben davası yaşamı boyunca Türk Mutfağı olmuş olan Mengenli Zeki Gülyiyen’in ve hep “biz” demiş olan Mengenli Aydın Yılmaz’ın dolayısı ile Türk mutfağının bayraktarı olan Tolgahan Gülyiyen olarak mücadeleme hiçbir engel tanımadan yine devam ederim. Ben, Türk mutfağının ve Aşçılarının saygınlığına tüm dünyada zarar verenlerin ve işleri sadece kendi ceplerini doldurmak olan sözde Türk Mutfağı diyen ama özde mutfak kültürümüze ihanet eden herkesin karşısındayım. Ben bir Bayraktar olarak bu mafya kılıklı suç örgütü üyelerinden asla korkmadım, kormuyorum.

‘Ben’ yerine ‘Biz’ diyenlerimize sıkıntı çektirtenlerden en zayıf olduğumuz anlarda bile asla korkup çekinmedik. Zayıf ve tek olmamızdan cesaret aldılar. Zeki Gülyiyen’in yokluğunu fırsat bildiler: Biz diyenleri rızıkları ile dahi tehdit ettiler…Bizler rızkı veren Allah’tır dedik. Yinede aciz kul kısmına boyun eğenlerden ve tehditler ile sinip susanlardan asla olmadık. Biz şahsi isimlerini bir kenara atıp adları Türk Mutfağı olanlarız. Bizim adımızı silemediler, asla silemeyecekler. Silinmedik, yılmadık asla yılmayacağız. Çünkü biz Türk mutfağıyız. 

Büyük Türk Milletinin liyakatli fedakâr aşçıları; Türk mutfağının yılmaz savunucuları,

Sayılarınız dünyadaki nüfusumuza oranla çok çok az ancak sizler mümkün olduğunca geri planda durmanıza rağmen Türk mutfağının asıl gerçek otoritelerisiniz. Sizler uzun yıllardan beri çok sözlerimi işittiniz. 15 yıl önce dahi yazarak ifade etmiş olduğum öngörülerimin hiçbirinde hakkımdaki itimadınızı sarsabilecek herhangi bir isabetsizliğe asla uğramadım. Bunu en iyi sizler biliyorsunuz.

Bu yüzden gönülden ifade etmekteyim ki yer yüzünde adım attığı her yerde Türk mutfağının bir bayraktarı olmuş olan Tolgahan Gülyiyen’in hayatı boyunca geriye baktığında çekineceği hiçbir konu yoktur. Çekinmesi gerekenler hayatlarının neredeyse tamamında pislik içinde icraatları olmuş olanlardır. Çekinmesi gerekenler suçlu olanlardır. Asıl korkması ve çekinmesi gerekenler organize bir suç örgütü gibi sektörümüzde yıllardır faaliyet yürütmüş olan çetelerdir.

Hiç kimse çekinmesin, korkmasın. Söz konusu kişilerin suç örgütü olduklarını ve çete üyeleri oldukları yönünde yazılmış olan tüm ifadelerin sorumluluğu bizzat bana aittir. Ben bunların açık olarak kamuoyu önünde ifade edilmesine onay veren kişiyim. Ve ben Türkiye’deyim. 

Geriye baktıklarında suç işlemiş olanlar, tüm pisliklere şahit olmalarına rağmen suçlularla iş tutmuş olanlar, hatta o suçlara iştirak etmiş olanlar korkmalıdırlar… Ter temiz olanlar değil!

 

Tolgahan Gülyiyen

logo-tolgahan.jpg

logologo3wtca1logo tolgahanzg logo


Kıbrıs Tüp Bebeğim

Kıbrıs Girne Tüp Bebek

Cyprus Kyrenia IVF Center

Kıbrıs Mobilya Mağazası - SIRDAŞ