SUÇ ÖRGÜTÜNE YÖNELİK İFŞA FAALİYETLERİ HAKKINDA

SUÇ ÖRGÜTÜNE YÖNELİK İFŞA FAALİYETLERİ HAKKINDA

AŞÇILIK SEKTÖRÜNDE DERNEK VE FEDERASYON KİSVESİ ALTINDA YUVALANMIŞ OLAN

SUÇ ÖRGÜTÜNE YÖNELİK İFŞA FAALİYETLERİ HAKKINDA

KAMUOYU BİLGİLENDİRMESİ

 

Konu: Aşçılık Sektöründe Faaliyet Gösteren Suç Örgütüne Yönelik İfşa Faaliyetleri Hakkında

 

TMDH, ilgili konuya Arşiv Bölümü olarak müdahil olmuş ve suç örgütünün ifşası niteliğindeki metinleri delilleri ile birlikte konuya eklemiştir. 

TMDH ARŞİV BÖLÜMÜ, ilgili konu altında yorumları bulunarak suçu ve suçluyu övmekte olan tüm kişilere eklemiş olduğu metini iletmiştir.

TMDH, malum yapıyı aşçılık sektöründe dernek ve federasyon kisvesi altında faaliyetler yürütmekte olan bir “Suç Örgütü” olarak nitelendirmektedir. 

TMDH-ARŞİV bölümünün ilgili suç yapısına ve bu yapının yeterince gerektiği gibi denetlenmeyen illegal faaliyetlerine yönelik ifade etmiş olduğu tüm yorum ve cevapların arkasında güçlü şekilde durmaktayız. Bu nedenden ötürü ilgili konuya Arşiv bölümümüz tarafından eklenmiş olan tüm ifadeleri TMDH Genel Sekreterliği olarakta kamuoyuna açıklayarak ifade etmekteyiz.

TMDH, güçlü delilleri ile ifşa etmiş olduğu yapıyı suç örgütü olarak ve bu yapı içerisinde yer alarak insanlara faşizan tutumlar ile baskı yapanları ise suç örgütü üyeleri olarak nitelendirmektedir. 

Konuya doğrudan Arşiv Bölümümüzün müdahil olmasının temel nedeni şudur: Sözcülüğümüzün Facebook hesabı malum çevrelerce engellenmiştir. Bu yüzden paylaşmış olduğumuz konuları ve ifadelerimizi doğrudan suç örgütü üyeleriyle birlikte herkesin görebilmesi için, konuya engellenmemiş olan Arşiv bölümümüzün Facebook hesabı ile müdahil olunmuştur.

 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

TMDH GENEL SEKRETERLİĞİ

sözcü.jpeg

logologo3wtca1logo tolgahanzg logo


Kıbrıs Girne Tüp Bebek