GENÇLERİMİZİN ÜMİDİ BAZI UCUBE TELEVİZYON PROGRAMLARINDA DEĞİLDİR

MESLEĞİMİZDEKİ GENÇLERİMİZİN ÜMİDİ BAZI UCUBE TELEVİZYON PROGRAMLARINDA DEĞİLDİR

GENÇ AŞÇILARIMIZ BÜTÜN GELECEK ÜMİTLERİNİ BAZI UCUBE TELEVİZYON PROGRAMLARINA KESİNLİKLE BAĞLAMIŞ DEĞİLDİR

Kültürel değerlerimizi yozlaştıranlar tarafından oluşturulan bazı ucube televizyon programlarında mesleğimizde usta olmak isteyen veya mesleğimizde bir yerlere gelebilmek isteyen genç nesillerimizin içinde bulunduğu şartların zorluğu üzerinden hangi amaçla olursa olsun istismar edilmesi, bu durumun tüm sorumluları açısından utanç vericidir.

Türk gençleri hangi zorlu şartlar altında bulunurlarsa bulunsunlar tüm ümitlerini veya istikbal hedeflerini tek amaçları kültürümüzü yozlaştırmak pahasına sadece reytinglerini yükseltmek olan televizyonlardaki birtakım ucube programları yapanlara bağlayacak karakterde asla değillerdir. Bu anlamda gençlerimizin içinde bulundukları zorlu şartlar üzerinden dem vurarak onların gelecek hayalleri ve hedefleriyle ilgili televizyonlarda insanların duygularını istismar edercesine yayınlayanların kaygılarının daha çok reytingleri ile ilgili olduğu düşünülmektedir. Bu düşüncemiz ve kanaatimiz somut verilere dayanan analiz raporlarıyla da desteklenmektedir.

Kendi kültürel değerlerini yozlaştıran çevrelerin iç yüzlerini delilleriyle birlikte öğrendiğinde içlerinde bulundukları bütün olumsuz şartlara rağmen kendilerine vadedilen sahte şöhreti ellerin tersleriyle itecek derecede karakteri yüksek Türk gençleri gerek yurt içinde gerekse tüm dünya genelinde bulunmaktadır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

TMDH SÖZCÜLÜĞÜ

sözcü.jpeg

logologo3wtca1logo tolgahanzg logo


Kıbrıs Girne Tüp Bebek