20 HAZİRAN ŞEHİT ŞEFİMİZ ZEKİ GÜLYİYEN'İN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN

Rahmetli Şehit Şefimiz Zeki Gülyiyen’in 20 Haziran doğum günü nedeniyle efsane-duayen şeflerimizin uzun yıllardan beri kemiklerini sızlatmış ve halen sızlatmakta olan konularla ya da şahıslarla ilgili şebeke üyelerinin detaylı anlatımına 1 günlüğüne ara vermiş bulunuyoruz.

7 Ocak 2020 tarihinden itibaren olmak üzere tüm delilleriyle 18-19 Haziran 2021 tarihlerinde de sorduğumuz tüm sorulara muhatap olanlar her zaman doğrudan tarafımızdan bilgilendirilmiştirler. Bizler kendilerinin ilgili hususlarda bilgi sahibi olduğunu teyit ediyoruz. Ancak kendileri Sayın Tolgahan Gülyiyen’nin karşısına çıkmak yerine sadece sosyal medya hesaplarımızı engellemekle ve er meydanından ne yazık ki kaçmakla yetinebilmişlerdir. Oysaki kendilerinin yaklaşık 12 yıl önce tam olarak 26 Ağustos 2009 tarihinde olan performansları çok daha başkaydı. Kendileri o günlerde 20 yaşında olan Sayın Tolgahan Gülyiyen’e oldukça tehditkâr yaklaşmaktan çekinmemişlerdi. Kendileri o günlerde söylediklerini söylerken de kullandıkları çirkin üsluplarında çok daha cesaretli hatta hadsiz derecede cüretkâr ve saygısız idiler. Bizler kendilerinden o gün göstermiş oldukları üstün gayreti, performansı, enerjiyi ve cesareti bugünde görmek istemekte ve bu konuda karşı tarafın 12 yıl önce olduğu gibi olmasada en azından kamuoyu önünde de bir ses vermesini beklemekteyiz.

Verdiğimiz bu 1 günlük ara içinde ilgili şahıs veya şahıslar eliyle sosyal medyadan 2001 yılına ait Lisbon Le Cordon Bleu ismiyle bir diploma paylaşımı yapılır ise bunu lütfen tarafımıza Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresimiz üzerinden iletmenizi rica ederiz. İlgili şahsın engellemiş olduğu 2 İnstagram hesabımız bulunmaktadır. Bizler bu yüzden ilgili hususta bilgi edinebilecek olanlardan da bunu rica ediyoruz.

Rahmetli Şehit Şefimiz Zeki GÜLYİYEN ustamızın doğum günü vesilesiyle ahirete göçmüş olan Türk mutfağının ve aşçılarının gelişmesi adına en önemli temelleri atmış olan efsane ve duayen şeflerimizi bir kez daha sevgi saygı ve rahmetle anıyoruz. Mekanları cennet olsun.

Saygılarımızla Kamuoyuna Arz Edilir

TÜRK MUTFAĞI DİRİLİŞ HAREKETİ

SÖZCÜLÜĞÜ

sözcü.jpeg

logologo3wtca1logo tolgahanzg logo