RAFET İNCE'YE GÖNDERİLEN E-POSTA VE KINAMA YAZISI

Aşağıda yer alan metin ilgili kişinin kişisel internet sitesi üzerinde yer alan e-posta adreslerine gönderilmiştir.

Gönderilen e-posta adresileri şöyledir: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ve  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

TMDH SÖZCÜLÜĞÜ

sözcü.jpeg

 

İlgili Şahıs,

Size gönderdiğimiz bu e-posta içeriğinde yer alan konular ile ilgili olarak toplumumuz ve Türk mutfağı adına sizden kamuoyunu bilgilendirmenizi talep ediyoruz. Eğer Le Cordon Bleu yetkililerini sizinle ilgili olan hususlarda yalanlayamayacaksanız toplumumuzdan da ilgili konuyla alakalı olarak ivedilikle özür dilemenizi talep ediyoruz.

2012 yılında bir e-posta gönderinizde Le Cordon Bleu’dan mezun olduğunuz söylemleriyle ifade ettiğiniz tüm hususlar içerikte yer alan delillerden de anlaşılabileceği gibi yetkili kişilerin ifadeleriyle uyuşmamıştır. Bu da söz konusu tüm ifadelerinizin Le Cordon Bleu yetkililerince yalanlanmış olduğu anlamına gelmektedir.

Eğer ilgili tüm konularda Le Cordon Bleu yetkililerinin verdikleri bilgileri yalanlayamayacak iseniz, bugüne kadar özgeçmişiniz dahil olmak üzere birçok yerde kullandığınız veya kullandırttığınız Le Cordon Bleu mezunu olduğunuzu da gösteren tüm ibarelerin ya da resimlerin kişisel internet siteniz de dahil olmak üzere mümkün olan her yerden en kısa sürede kaldırmanız kamu vicdanı gereğince de en doğru yaklaşım olacağını kuvvetle düşünüyor ve savunuyoruz. Tüm bunların kamu vicdanı adına ivedilikle tarafınızdan yapılması gereken bir zorunluluk olduğunu da kuvvetle savunuyoruz.

İlgili konuda Le Cordon Bleu yetkililerini yalanlayamadığınız sürece başta kendiniz olmak üzere toplumu kandırmaya tenezzül etmiş biri olarak yalan ve uydurma ifadelerle yaptığınızın dolandırıcılık-emek hırsızlığı olduğunu da özellikle bilmenizi istiyoruz.

20 yıldan fazla bir süre sürdürmüş olduğunuz bu eyleminizi yetkilileri yalanlayamadığınız müddetçe toplumumuz ve Türk mutfağı adına en sert şekilde kınıyoruz.

Bilgi ve Dikkatinize Arz Edilir

TÜRK MUTFAĞI DİRİLİŞ HAREKETİ

SÖZCÜLÜĞÜ

sözcü.jpeg

logologo3wtca1logo tolgahanzg logo


Kıbrıs Girne Tüp Bebek