ÇALIŞMALARIMIZ MUHATAPLARI TARAFINDAN GÖRÜLDÜ

2 ŞUBAT

Daha önceden ifade ettiğimiz gibi; TMDH, yaptığı tüm çalışmaları her zaman muhataplarına iletir. Bazı muhataplar ise yakın arkadaşlarından yaptığımız çalışmaları öğrenir, öğrenebilir. Bizlerde bunu teyit ederiz. Yine bizler yaptığımız veya yayınladığımız çalışmaların muhatapları kim ise doğrudan ilgili konuları bu kişilere tebliğ ettiğimizi teyit ediyoruz. Bu tebliğ sosyal medya yoluyla, e-posta yoluyla olduğu gibi bazı şartlar altında gerek görülmesi halinde resmî evrak ile de yapılır. Bizler sadece gerekli çalışmaları yapıp sosyal medyada duyurmak ve gerekli kişilere tebliğ etmekle sorumluyuz.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

 

1 ŞUBAT 2021

Açıklamanın Konusu: AHMET DEDE CİDDİ KONULARDA DA KONUŞMALI VEYA YAZMALIDIR - İÇERİĞE GİTMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ

Tarafımızdan yayınlanan çalışmalar eğer içerisinde gerçek veya tüzel kişi barındırıyor ise, bunlara TMDH doğrudan tebliğ yapmaktadır. Eğer bu kişiler konuyla ilgili olarak yaptığımız tebliğe engelleme veya bloke yapmak yerine cevap vermek isterlerse bu cevapların da sitemizde yer alacağının garantisini vermekteyiz. Bu anlamda örneklerden de anlaşılacağı üzere TMDH hiç kimsenin ardından çalışmalar oluşturmamaktadır. Doğrudan muhataplarına kamuoyu nezdinde açık olarak tebliğ yapmaktadır.

Saygılarımızla Duyurulur

144343302_236569054779221_524254188888591285_o.jpg

 

29 OCAK 2021

Açıklamanın Konusu: SOMER SİVRİOĞLU VE DESTEKÇİLERİNE TARİHİ DERS - İÇERİĞE GİTMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ

Konu ilgili kişilere açık şekilde sosyal medya üzerinden gönderilmiştir. Mehmet Yalçınkaya da ilgili çalışmayı görenlerdendir. 141 sayfalık çalışma içerisinde tez ve çalışmalarımızı çürütebilecek tek bir kişi veya grup var ise başta burada ismi geçenler dâhil herkese değerli liderimiz şef Tolgahan Gülyiyen kamuoyuna açık olacak şekilde münazara çağrısı yapmıştır. Ayrıca ilgili tüm konularda her anlamda karşı tarafa argümanlarını da ileterek avans verdiğini de kendisi belirtmiştir. Yine kendisi bu kişilerin münazara masasına asla yaklaşmayacağını bildiğini geçmişten örneklerle de açıklamıştır.

Tüm bunların yanı sıra toplum önüne otorite gibi kıt ve kulaktan dolma bilgilerle çıkan bu kişilerin ehil olmadığı konularda susmaları gerektiğini de yine Sayın Tolgahan Gülyiyen kaleme aldığı yazısında belirtmiştir. Ehil olmadıkları konularda toplum önünde bilirkişi gibi konuşanların Türk mutfağına faydadan ziyade tüm dünya nezdinde zarar verdikleri raporlarımızda tüm ayrıntılarıyla belirtilmiştir. Bu bağlamda söz konusu şahısların kıt bilgilerle televizyonlara çıkarak yalan yanlış beyanatlar vererek Türk mutfağına ve Osmanlı mutfağına karşı hakaret içeren sözler söyleyerek insanları yanlış yönlendirmeleri tarafımızdan ayrıca kınanmıştır. Bu konuları gerektiği gibi ele almayan ve konuştukları konularda asla otorite olmayanları otorite ve bilirkişi gibi konuşturan medyanın yanı sıra böylesi mühim konulara tepkisiz kalan tüm çevrelerde ayrıca kınanmıştır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

TMDH SÖZCÜLÜĞÜ

sözcü.jpeg

ARŞİV-1

 

logologo3wtca1logo tolgahanzg logo


Kıbrıs Girne Tüp Bebek